pożyczki bez big

Pożyczki bez big Police zadzwoń 600 111 551

Zachodniopomorskie

Które firmy pożyczkowe proponują pożyczki na 12 miesięcy? Firmy pożyczkowe są bardzo przystępne na krajowym rynku, a świadczyć prawdopodobnie o tym choć ich liczba, żyjąca z roku na rok. W aktualnych latach oferta takich pożyczkodawców również została zmodyfikowana. Obok pożyczek krótkoterminowych, pojawiły się pożyczki długoterminowe. Sprawdzamy, gdzie klienci pożyczą pieniądze na 12 miesięcy i za ile.

Pożyczki bez big Dobra zadzwoń 600 111 551

Znajdź już najlepszą możliwość dla siebie

Wielka wartość firm pożyczkowych idących na zbycie powoduje, że trudno rozeznać się wśród ofert.

creditstar.pl
creditstar.pl

Z dopłatą przychodzą specjalistyczne portale, np. bankus, na jakim dostaje się porównywarka pożyczek online. Zamiast poszukiwać danych o wynikach na ścianach internetowych poszczególnych pożyczkodawców, możesz zyskać z dostępnych suwaków. Wystarczy, że określisz interesują Cię kwotę pożyczki i stan spłaty, a w sumy otrzymasz listę firm spełniających Twoje oczekiwania.

Pożyczki bez big Dobra zadzwoń 600 111 551

Czerpiąc ze określonych porównywarek, możesz porównać zarówno oferty pożyczek krótkoterminowych, jak i długoterminowych. To oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy – wybierzesz najodpowiedniejszą ofertę odpowiadającą Twoim tym potrzebom.
Które firmy biorą na 12 miesięcy?

Także do niedawna zaledwie kilka firm pożyczkowych posiadało w prywatnej ofercie pożyczki na etap większy niż 12 miesięcy. Zainteresowanie wśród klientów spowodowało jednak, że obecnie wybór istnieje wielki. Pożyczka na rok jest osiągalna w ofertach m.in.:

Hapi Pożyczki – firma rozpatruje wnioski klientów od 18 do 99 lat,
Zaplo – o taką pożyczkę mogą ubiegać się użytkownicy w wieku od 21 do 75 lat,
Ferratum Money – firma pożycza mężczyznom w wieku od 21 do 99 lat,
Lendon.pl – również przygotował propozycję dla kupujących w wieku od 21 do 99 lat,
Monedo Now – obsługuje klientów w wieku od 18 do 99 lat.

Oferty firm pożyczkowych nie różnią się jednak tylko minimalnym oraz wielkim wiekiem pożyczkodawcy. Pożyczkodawcy w oryginalny forma podchodzą również do kwestii przesunięcia okresu spłaty zobowiązania.

Zobacz również pozyczka bez big

Pożyczki bez big Dobra zadzwoń 600 111 551

 

Ile kosztuje pożyczka na rok?

W odróżnieniu od popularnych chwilówek, pożyczki długoterminowe nie są bezpłatne – każda firma pożyczkowa nalicza koszty, na które wkłada się oprocentowanie i stawka za przyznanie środków. Ostateczna wysokość kosztów chce od polityki realizowanej przez firmę pożyczkową. Jeżeli nie chcesz przepłacać, nie obejdzie się bez dokładnego porównania ofert.

Ile kosztuje pożyczenie 5000 zł na rok? Razem z wieściami zamieszczonymi na wyżej wymienionym serwisie firmy pożyczkowe naliczą następujące opłaty:

Hapi Pożyczki – 252 zł (RRSO 10 proc.),
Assa – 2904 zł (RRSO 149 proc.),
SuperGrosz.pl – 3025 zł (RRSO 157 proc.),
Zaplo – 3025 zł (RRSO 157 proc.),
Ferratum Money – 3019 zł (RRSO 157 proc.).

Jak że z powyższych przykładów różnice pomiędzy kursami są znaczne. Tylko porównując oferty, można uniknąć zbędnych opłat.

Czerpiąc z intuicyjnego narzędzia zamieszczonego pod wyżej podanym adresem, wybierzesz najtańszą dla siebie ofertę. Porównanie dostępnych propozycji zainteresuje Ci przy tym raptem kilka chwili.
Pożyczka na rok – czy potrzebne będzie zaświadczenie o zarobkach?

W ramach chwilówek klienci pożyczają niewielkie ilości. Inaczej istnieje w wypadku pożyczek długoterminowych – w zależności od firmy pożyczkowej, klient może ubiegać się nawet o 10 000 zł. Spośród tego powodu większość pożyczkodawców idzie do tego, aby upewnić się, że osoba prosząca o pożyczkę będzie korzystała kapitały na jej spłatę.

Jeżeli zamierzasz ubiegać się o pożyczkę na rok, prawdopodobnie nie będziesz potrzebował skanować i dostarczać zaświadczenia o zarobkach. Firma Hapi Pożyczki na prywatnej stronie internetowej informuje, że zwyczajnie nie chce od klientów dodatkowych zaświadczeń. Musisz brać a pewną historię kredytową – każdy pożyczkodawca sprawdzi Twoje dane personalne w rejestrach dłużników, z którymi współpracuje.

Zobacz również darmowa pożyczka

Pożyczki bez big Dobra zadzwoń 600 111 551

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments