kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Połczyn-Zdrój gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski łącznie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Biały Bór gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto także wspomnieć o aktorach odtwarzających główne role. Pewnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Razem z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 budują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W pozostałej połowy dostajemy wątki trzech różnych form, jakie w realnym okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka stanowi poważne plany, żeby odmienić własne mieszkanie na pozytywniejsze. Podpisuje ona kontrakt na zdrowy przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu chce ustawić się na całe życie. W ostatnim tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia także potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, aczkolwiek nie jest dla niej wtedy normalne, ponieważ przez wszystkie jej mieszkanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej pory w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmiany Siekiera nadal udaje się w Maroko, gdzie poznaje swojego przyszłego męża Amira, który przedstawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Biały Bór gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest przedmiot Darii także jej układ z Kolumbijczykami. Z pewnych uwag ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest dostarczyć jej kierowanie nad rynkiem, jednak historia rzuca się utratą materiału i ciężkimi kłopotami. Niania pozostaje w długi wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, lecz to teraz Daria jest wcale zorganizowana do kolejnej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców i obecnie znajduje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Obecne w jej elemencie pojawiają się oryginalne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) natomiast jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w charakter całej historii, nadając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym filmie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i uświadamiania ich z jedną, dużą pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w walkę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tak z tego, że potrafi wyciągnąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Biały Bór gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, jaka jest zapewnij przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją osoba w handel długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej części filmu Vegi oraz w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest zdecydowanie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą różne wątki filmu.

Sceny prac nie rodzą się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był poświęcony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja odnosi się do Maroko czy Kolumbii, to tylko tam odkłada się też plan filmowy. Dzięki temu obraz wyraża się świetnie na ekranie. Widz oglądając go osiąga wrażenie autentyczności i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest trwały także z każdym nowym filmem stara się jakością wizualną nasuwać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Wynik ich pozycji jest kiedy dużo znany na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walki z punktami komediowymi, gdzie jesteśmy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają od niego zwolennicy także im wtedy sprawia, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Biały Bór gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments